263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kalapos önarckép, 1930

1722. Pohárnok Zoltán (Győr, 1905 - Palma de Mallorca, 1976)

Kalapos önarckép, 1930

olaj, vászon

93*70 cm

j.j.l.: Pohárnok Z. és b.l.: Bp. 930

Kiállítva: LXXI. Csoportos kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. április, (kat. 82.), Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004,, (182. kép)