263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Téli városrészlet

1695. Zolnay Géza (Szentes, 1886 - Budapest, 1965)

Téli városrészlet

olaj, karton

41*35 cm

j.b.l.: Zolnay Géza...