263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Pipázó férfi

1834. Grünewald, E. M. jelzéssel, 20. sz. eleje

Pipázó férfi

olaj, farost

57*40,5 cm

j.j.l.: E. M. Grünewald