263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Dombos táj, 1954

1675. Kastaly István (Kisvárda, 1892 - Poroszló, 1972)

Dombos táj, 1954

olaj, vászon farostra ragasztva

33*47,5 cm

j.j.l.: Kastaly 1954