263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Lány sárga kendővel, 1913

1647. Kádár Géza (Máramarossziget, 1878 - Nagybánya, 1952)

Lány sárga kendővel, 1913

olaj, vászon

80*60,5 cm

j.j.f.: Kádár Géza NB 1913