1946. Magyar festő, 20. sz. első fele
Baromfiudvarban (freskótanulmány), 1943
olaj, rétegelt lemez
50,5*49,5 cm
életműkatalógusszám: 1943/3., Reprodukálva: Molnos Péter: Duray Tibor, Budapest, 2013., 345. old. kat. 1943/3