263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Baromfiudvarban (freskótanulmány), 1943

1946. Magyar festő, 20. sz. első fele

Baromfiudvarban (freskótanulmány), 1943

olaj, rétegelt lemez

50,5*49,5 cm

életműkatalógusszám: 1943/3., Reprodukálva: Molnos Péter: Duray Tibor, Budapest, 2013., 345. old. kat. 1943/3