263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Úrnapi körmenet Dunakeszin, 1930 körül

1663. Némethy Béla (Bántornya, 1879 - Budapest, 1984)

Úrnapi körmenet Dunakeszin, 1930 körül

olaj, karton

47,5*35 cm

j.j.l.: Némethy Béla; ho.: Nemzeti Szalon Kiállítási cédula

Kiállítva: Magyar Képírók Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1933. január (kat. 168.)