1663. Némethy Béla (Bántornya, 1879 - Budapest, 1984)
Úrnapi körmenet Dunakeszin, 1930 körül
olaj, karton
47,5*35 cm
j.j.l.: Némethy Béla; ho.: Nemzeti Szalon Kiállítási cédula
Kiállítva: Magyar Képírók Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1933. január (kat. 168.)