263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Hófödte háztetők, 1940 körül

1753. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Hófödte háztetők, 1940 körül

olaj, vászon

58*73 cm

j.b.l.: Kunffy; ho.: A Magyar Művészetért Kiállítási cédula

BÁV 30/164. tétel, Kiállítva: “A Magyar Művészetért” Képzőművészeti kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1942. június 6-22., (kat. 610. Hófödte háztetők), Feltehetően kiállítva: Kunffy Lajos festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1942. március 15-26.