1681. Basch Árpád (Pest, 1873 - Budapest, 1944)
"Kárpáti táj a Tatárhágónál", 1929
olaj, vászon
58*71 cm
j.j.l.: Basch Árpád; ho. cédulán felirat: Tatárhágói táj
Kiállítva és reprodukálva: Nemzetközi Alpin Képkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. március 22.-április22. (kat. 34.)