263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Kárpáti táj a Tatárhágónál", 1929

1681. Basch Árpád (Pest, 1873 - Budapest, 1944)

"Kárpáti táj a Tatárhágónál", 1929

olaj, vászon

58*71 cm

j.j.l.: Basch Árpád; ho. cédulán felirat: Tatárhágói táj

Kiállítva és reprodukálva: Nemzetközi Alpin Képkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. március 22.-április22. (kat. 34.)