263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "A pápai piactér"

1630. Biró Károly (Pápa, 1914 - Pápa, 1975)

"A pápai piactér"

olaj, vászon

100*70 cm

j.b.l.: Biró K.; ho. felirat

keret nélkül