263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Éneklő barát", 1920

1724. Gedő Lipót (Túrkeve, 1887 - New York, 1952)

"Éneklő barát", 1920

olaj, vászon

90*80,5 cm

j.j.f.: Gedő 20; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula és kiállítási pecsét 1928

Kiállítva: A Munkácsy-Céh első kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1928. november (kat. 60. Éneklő barát)