263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Tabán, 1920

1891. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)

Tabán, 1920

olaj, vászon

60,5*81 cm

j.j.l.: Lakatos Artúr 1920

Irodalom: Dr. Méhes Balázs: Tanulmányok Lakatos Artúr festő-és iparművész életművéhez, Budapest, 2009. 25. o.