1891. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)
Tabán, 1920
olaj, vászon
60,5*81 cm
j.j.l.: Lakatos Artúr 1920
Irodalom: Dr. Méhes Balázs: Tanulmányok Lakatos Artúr festő-és iparművész életművéhez, Budapest, 2009. 25. o.