263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kőfejtőben, 1931

1941. Peterdi Gábor (Budapest, 1915 - Rowayton, USA, 2001)

Kőfejtőben, 1931

olaj, vászon

67*80 cm

j.b.l.: Peterdi Gábor, j.l.: 1931