263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Vörös hajú lány portréja

1744. Rott, E. jelzéssel, 20. sz. első fele

Vörös hajú lány portréja

olaj, vászon

69*54,5 cm

j.j.l.: E. Rott