1636. Galimberti Lanow Mária (Jindrichuv Hradec, 1880 - Litomerice, 1951)
Templomdomb részlet
olaj, vászon kartonra ragasztva
45,5*55 cm
j.j.l.: G. (töredékes)
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. (49. kép)