1607. Gwerk Ödön (Selmecbánya, 1895 - Selmecbánya, 1956)
Matrózblúzos kislány, 1919
olaj, vászon
99,5*70 cm
j.j.l.: Gwerk Ö. 919
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (81. kép)