263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Matrózblúzos kislány, 1919

1607. Gwerk Ödön (Selmecbánya, 1895 - Selmecbánya, 1956)

Matrózblúzos kislány, 1919

olaj, vászon

99,5*70 cm

j.j.l.: Gwerk Ö. 919

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (81. kép)