263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Tiszta szoba

1944. Szilágyi István (Gyula, 1896 - Gyula, 1945)

Tiszta szoba

olaj, vászon

50*70 cm

j.k.l.: Szilágyi I.

Irodalom: Szilágyi István, Gyula, szerk. Durkó Károly, 2006