263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Piroskendős lány", 1954

1654. Ónodi Béla (Budapest, 1900 - Szentendre, 1991)

"Piroskendős lány", 1954

olaj, vászon

80*68 cm

j.b.l.: Ónodi B.

sérült, Feltehetően kiállítva: Ónodi Béla kiállítása, Szentendre, Ferenczy Károly Múzeum, 1958. szeptember 20. - október 19. (kat.sz.n. Piroskendős lány, 1954)