263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Merengő, 1944

1646. Giron, Emmanuel (1821 - Budapest, 1995)

Merengő, 1944

olaj, vászon

100*70 cm

j.b.l.: Giron Emmanuel 1944