1750. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)
Kintornás a faluban (Mutatványos), 1912, Somogytúr
olaj, falemez
31*41 cm
j.j.l.: Kunffy
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004. (kat. 129.) Irodalom: Horváth János: Kunffy Lajos cigányképei, Kaposvár, 2006. 10. old