263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kintornás a faluban (Mutatványos), 1912, Somogytúr

1750. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Kintornás a faluban (Mutatványos), 1912, Somogytúr

olaj, falemez

31*41 cm

j.j.l.: Kunffy

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004. (kat. 129.) Irodalom: Horváth János: Kunffy Lajos cigányképei, Kaposvár, 2006. 10. old