263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Velencei részlet, 1930 körül

1712. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

Velencei részlet, 1930 körül

olaj, vászon

73*60 cm

Feltehetően kiállítva: Czóbel Béla és Schossberger Klára festőművészek gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások helyiségében, 1933. április 30. - május 10. (kat. 17.)