1712. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)
Velencei részlet, 1930 körül
olaj, vászon
73*60 cm
Feltehetően kiállítva: Czóbel Béla és Schossberger Klára festőművészek gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások helyiségében, 1933. április 30. - május 10. (kat. 17.)