263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Dombos táj, 1939

1705. Czene János, Apátfalvi (Újpest, 1904 - Budapest, 1984)

Dombos táj, 1939

olaj, rétegelt lemez

63*87 cm

j.j.l.: Apátfalvi Czene János