263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Prágai részlet

1711. Galimberti Lanow Mária (Jindrichuv Hradec, 1880 - Litomerice, 1951)

Prágai részlet

olaj, vászon

52*40 cm

j.j.l.: Galimbertiová-Provazková