263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Napraforgók, 1928

1952. Cseney Vuchetitch László (1905 - 1983)

Napraforgók, 1928

olaj, vászon

58*54 cm

j.j.l.: Cseney Vuchetitch L. 1928

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, 2004. kat. 37.