1952. Cseney Vuchetitch László (1905 - 1983)
Napraforgók, 1928
olaj, vászon
58*54 cm
j.j.l.: Cseney Vuchetitch L. 1928
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, 2004. kat. 37.