263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Fekvő akt

1953. T. J. monogrammal, 20. sz. második fele

Fekvő akt

olaj, vászon

63*86,5 cm

j.b.l.: T. J. (ligatúrás)

sérült, keret nélkül