263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Dunaparti részlet", 1913

1714. Bartos Gyula (Újvidék, 1886 - ?)

"Dunaparti részlet", 1913

olaj, vászon

51,5*76 cm

j.b.l.: Bartos 1913