263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Aratás után"

1685. Lukácsy János (Cegléd, 1884 - Cegléd, 1944)

"Aratás után"

olaj, vászon

49*59,5 cm

j.n., ho.: felirat Lukácsy János Aratás után