263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Pétanque-ozó püspökök

1688. Wilberg, Christian Johannes (Havelberg, 1839 - Párizs, 1882)

Pétanque-ozó püspökök

olaj, vászon

40*80 cm

j.b.l.: Ch. Wilberg