263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Leányportré

1798. Modok Mária, Czóbel Béláné (Ráckeve, 1896 - Budapest, 1971)

Leányportré

olaj, vászon

50*35 cm

j.b.f.: Modok M.