263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Piacról jövet", 1935

1801. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

"Piacról jövet", 1935

olaj, vászon

99,5*80 cm

j.j.l.: Marosán Gyula

Feltehetően kiállítva: Marosi (sic!) Gyula, Brabécz-Wellisch Margit festőművészek kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1935. október (kat. 58.)