1801. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)
"Piacról jövet", 1935
olaj, vászon
99,5*80 cm
j.j.l.: Marosán Gyula
Feltehetően kiállítva: Marosi (sic!) Gyula, Brabécz-Wellisch Margit festőművészek kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1935. október (kat. 58.)