263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Ave Miriam"

1854. Nagy Sándor (Németbánya, 1869 - Gödöllő, 1950)

"Ave Miriam"

rézkarc, papír

195*130 mm

j.j.l.: NS (ligatúrás monogram); b.l.: "Ave Miriam"