261. 19. századi és modern festmények
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Nádler Róbert
Mediterrán városrészlet
301. tétel
Magyar festő
Kisvárosi részlet vonuló katonákkal, 1917
302. tétel
Csáki - Maronyák József
"Tiszapart"
303. tétel
Csáki - Maronyák József
"Tópart"
304. tétel
Fried Pál
Tengerparti kikötő
305. tétel
Hénel Gusztáv
Hága látképe
306. tétel
Halasi Horváth István
"Holland tengerpart", 1978
307. tétel
Wagner, Hans Johann
Holland kikötő
308. tétel
Ágoston Ernő
Templombelső
309. tétel
Horváth Éva Mónika
Szobabelső
310. tétel
Krajcsirovits Henrik
"Balaton melletti táj", 1965
311. tétel
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné
Városrészlet
312. tétel
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné
Vásárban
313. tétel
Borbély Gizella, D.
A Mátyás-templom látképe
314. tétel
Marczell György
Budapesti alkony, 1966
315. tétel
Kovács Ferenc
"Sötétvölgy"
316. tétel
Nagy István
Erdőszéle
317. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falurészlet
318. tétel
Maticska Jenő
"Egy római klastrom", 1905
319. tétel
Körmendi Frim Ervin
Szentendrei részlet, 1934 körül
320. tétel
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS