261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Simsay Ildikó
Asztali csendélet
481. tétel
Swierkiewicz Róbert
"Virrasztó", 1971
482. tétel
Konok Tamás
Kompozíció, 1983
483. tétel
Farkas György
Kompozíció
484. tétel
Hetey Katalin
"Hommage á Bartók", 1979
485. tétel
Ferenczy Béni
Anya gyermekével, 1964
486. tétel
Ferenczy Béni
Haját igazító
487. tétel
Vajda Júlia
Kompozíció, 1962
488. tétel
Maurer Dóra
"(de) Formation", 1978
489. tétel
Marsovszky Endre
Átfolyások
490. tétel
Swierkiewicz Róbert
"Marionett figurák", 1967
491. tétel
Lóránt Zsuzsa
"Frigy"
492. tétel
Medgyessy Ferenc
Három grácia
493. tétel
Vilt Tibor
Birkák
494. tétel
Vilt Tibor
Satu
495. tétel
Medgyessy Ferenc
Czellár Nellike portréja
496. tétel
Medgyessy Ferenc
Önarckép
497. tétel
Medgyessy Ferenc
Három grácia
498. tétel
Mária
magyar, 20. sz. eleje, mázas cserép, jelezve a hátoldalon
499. tétel
Kádár József
Kompozíció, 2006
500. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS