261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Frey Krisztián
Kalligráfia
541. tétel
Gyarmathy Tihamér
"Sodrás", 1985
542. tétel
Gyarmathy Tihamér
"Négyzetek és gömbök", 1970
543. tétel
Félegyházi László
"Arckép"
544. tétel
Parrag Emil
"Komponált struktúra", 1975
545. tétel
Lantos Ferenc
"Nagyított vonalak" (3 csúsztatás) IV.
546. tétel
Horváth Olivér
Vitorlás
547. tétel
Kurucz D. István
"Vihar után", 1963
548. tétel
Kurucz D. István
"Téli szán", 1971
549. tétel
Ék Sándor (Alex Keil)
"Hamburgi október" - plakát terv
550. tétel
Magyar művész, 1900 körül
"Add meg mindönnap kenyerünköt"
551. tétel
Szőnyi István
Pihenő aratók
552. tétel
Kondor Béla
6 db rézkarc (Kis mappa 1-6.)
553. tétel
Kondor Béla
6 db rézkarc (Kis mappa 7-12.)
554. tétel
Kondor Béla
"Ágyú vonók"
555. tétel
Kondor Béla
Atomágyú felállítása
556. tétel
Román György
Teraszon - vázlat
557. tétel
Bolmányi Ferenc
Olvasó fiú
558. tétel
Sebők Margit
Önarckép, 1924
559. tétel
Román György
Női portré - vázlat
560. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS