261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-610]
Szegedi Molnár Géza
Fiúportré, 1949
581. tétel
König Dezső
Ábrándozó
582. tétel
Aba - Novák Vilmos
Férfi akt tanulmány
583. tétel
Járitz Józsa
Női portré
584. tétel
Czóbel Béla
Ülő akt
585. tétel
Járitz Józsa
Tánc, 1915
586. tétel
Szántó Piroska
"Catullus", 1985
587. tétel
Gyémánt László
Erotika, 3 db, 1981
588. tétel
Szabó Vladimir
"Fürdő", 1962
589. tétel
Szabó Vladimir
"A kőfaragó kertje"
590. tétel
Tóth Menyhért
Mukuli (Az ős)
591. tétel
Borsos Miklós
Delfin
592. tétel
Borsos Miklós
Az ajkai díszkút látványterve, 1977
593. tétel
Schaár Erzsébet
Férfi fej
594. tétel
Olasz szobrász, 20. sz.
Harcos
595. tétel
Varga Imre
Radnóti
596. tétel
Varga Imre
Katona
597. tétel
Ferenczy Béni
Torzó
598. tétel
Medgyessy Ferenc
Támaszkodó
599. tétel
Kerényi Jenő
Női fej
600. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS