261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Külvárosi részlet, 1933
321. tétel
Tóth B. László
A Szent Anna templom a Fő utcában, 1973
322. tétel
Győre György
Soproni részlet
323. tétel
Holba Tivadar
Kora tavaszi fények
324. tétel
Pogány Géza
Tihany, 1963
325. tétel
Szőnyi István
Kertészkedő
326. tétel
S. Farkas István
Vízparti fák
327. tétel
Breznay József
Kilátás a Balatonra
328. tétel
Rippl - Rónai József
"Lazarin gyomlál"
329. tétel
Rippl - Rónai József
Ticharich Zdenka portréja
330. tétel
Gábor Jenő
Tisza-part sugárzó fényben, 1942
331. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Városka a dombok között
332. tétel
Herman Lipót
Fürdőzők, 1937
333. tétel
Szőnyi István
Sárga ruhás lány portréja, 1923
334. tétel
Járitz Józsa
Álló nőalak
335. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Ülő modell
336. tétel
Bánovszky Miklós
Alvó akt
337. tétel
Borbereki Kovács Zoltán
Támaszkodó akt, 1931
338. tétel
Basch Edit
Menekülő Szent Család
339. tétel
Patkó Károly
Felsőbányai Madonna (Fejkendős nő), 1925 VÉDETT - NO EXPORT
340. tétel
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS