261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Berény Róbert
Pihenő lány
341. tétel
Remsey Zoltán
Sífutók, 1924
342. tétel
Schadl János
Vízpart alakokkal, 1926
343. tétel
Schönberger Armand
Olvasó lány, 1920-as évek
344. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fotelben ülő férfi
345. tétel
Basch Edit
Hölgy pöttyös köntösben, 1932
346. tétel
Paizs László
Csendélet albummal
347. tétel
Böhm Lipót
Szobabelső
348. tétel
Márffy Ödön
Koreai lány portréja, 1955
349. tétel
Pleidell János
Mediterrán részlet, 1982
350. tétel
Zirkelbach László
Folyóparti táj, 1971
351. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falusi utcarészlet
352. tétel
Csíkos Antónia
Teázás a teraszon
353. tétel
Szabó Vladimir
"Vitorláskikötő", 1982
354. tétel
Börzsönyi Kolarits Ferenc
Árnyas út
355. tétel
Borbereki Kovács Zoltán
Önarckép, 1930 körül
356. tétel
Vörös Géza
Virágok pöttyös vázában
357. tétel
Molnár C. Pál
Magyar Madonna, 1931
358. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi táj
359. tétel
Istókovits Kálmán
Fátylas hölgy, 1933
360. tétel
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS