261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Molnár C. Pál
Trónoló Madonna hegyvidéki tájban
361. tétel
Körösfői - Kriesch Aladár
Női portré, 1915
362. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Főkötős asszony portréja
363. tétel
Áron Nagy Lajos
Nő kosárral
364. tétel
Basilides Barna
Hölgy báli ruhában, 1948
365. tétel
Gosztonyi Mária
Mária a gyermek Jézussal
366. tétel
Nagy István
Legelésző lovak, 1930-as évek első fele
367. tétel
Márffy Ödön
Fekvő akt (Csinszka), 1930 körül
368. tétel
Tóth Menyhért
Csendélet, 1956
369. tétel
Gábor Móric
Hamvadó cigaretta
370. tétel
Bor Pál
"Fény utcai piac"
371. tétel
Magyar művész, 20. sz. eleje
Üvegablakterv
372. tétel
Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné
Muzsika, 1940-es évek eleje
373. tétel
Szőnyi István
Lugasban
374. tétel
Szervánszky Jenő
Vándor kéklő hegyek között
375. tétel
Major Jenő, Maróthi
A Badacsony látképe a déli partról
376. tétel
Szabó Vladimir
"Régi cukrászda", 1982
377. tétel
Schéner Mihály
Háromkirályok imádása
378. tétel
Cs. Erdős Tibor
"Medvetánc"
379. tétel
Ágh Ajkelin Lajos
Napfürdő, 1935
380. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS