261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Szabó Vladimir
Zsuzsanna és a vének
381. tétel
Galambos Tamás
József és Putifárné, 1997
382. tétel
Bálint Rezső
"M. Troll un Americain"
383. tétel
Ridovics László
"Merengő"
384. tétel
Moldován István
"Malom"
385. tétel
Szántó János
Düledező karám, 1982
386. tétel
Futásfalvi Márton Piroska
Virágcsendélet, 1951
387. tétel
Vadász Ilus
Rózsás csendélet, 1927
388. tétel
Ridovics László
Virágcsendélet
389. tétel
Baász Imre
Mezei csokor
390. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Szégyenlős akt
391. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Nyújtózkodó lány
392. tétel
Remsey Jenő György
Mózes és az égő csipkebokor, 1934
393. tétel
Miháltz Pál
Szobabelső, 1977
394. tétel
Vén Emil
Anya gyermekével
395. tétel
Szentgyörgyi Kornél
"Asszony a tóparton"
396. tétel
Bartha László
Mediterrán tengerpart házakkal
397. tétel
Bartha László
Mediterrán tengerpart vitorlásokkal
398. tétel
Kozma Pál
Tokaji utcarészlet biciklissel
399. tétel
Klimó Károly
"Ősz"
400. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS