261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Domanovszky Endre
Falusi utcarészlet, 1942
441. tétel
Ruzicskay György
Sziszifuszok
442. tétel
Vojnich Erzsébet
Lépcsők
443. tétel
Gráber Margit
Asztali csendélet
444. tétel
Rozs János
Falurészlet
445. tétel
Jándi Dávid
Konyhában
446. tétel
Jánossy Ferenc
Bohócok, 1973
447. tétel
Szabó Vladimir
Falusi jelenet, 1943
448. tétel
Ferenczy Béni
Korcsolyázó
449. tétel
Ferenczy Béni
"A kék szalag hősei"
450. tétel
Hincz Gyula
Illusztráció, 4 db
451. tétel
Gyarmathy Tihamér
Tánc II., 1947
452. tétel
Bálint Endre
Balkonon, 1947
453. tétel
Szántó Piroska
Ölelkezők, 1973
454. tétel
Veress Pál
"Faun és nimfa"
455. tétel
Jánossy Ferenc
Farsangi maszkok, 1971
456. tétel
Bene Géza
Házak
457. tétel
Zilzer Gyula
"A gép"
458. tétel
Illés Árpád
Fekete-fehér, 1969/76
459. tétel
Bálint Endre
Alak, 1969
460. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS