261. 19. századi és modern festmények
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
Bálint Endre
Kompozíció, 1969
461. tétel
Swierkiewicz Róbert
"Egy fal előtt", 1969
462. tétel
Szalatnyai József
Tihanyi mandulás, 1975
463. tétel
Vinkler László
Fák, 1963
464. tétel
Elek István
"Absztrakt", 1983
465. tétel
Elek István
Tájkép, 1983
466. tétel
Bálint Endre
"Az eltévedt lovas", 1977
467. tétel
Bálint Endre
Kompozíció, 1970
468. tétel
Lossonczy Tamás
Repülő, 2002
469. tétel
Bálint Endre
Fekete-zöld kompozíció, 1985
470. tétel
Lossonczy Tamás
Két fej, 2000
471. tétel
Martyn Ferenc
Üvegablakterv
472. tétel
Martyn Ferenc
Kék-piros kompozíció
473. tétel
Szentgyörgyi Miklós
Alak
474. tétel
Lossonczy Tamás
"Vörös kakas", 1991
475. tétel
Kádár József
"Geometrikus formák", 1977
476. tétel
Swierkiewicz Róbert
Kompozíció, 1967
477. tétel
Konok Tamás
Kompozíció, 2001
478. tétel
Károlyi Ernő
Konstrukció LV., 1972
479. tétel
Eigel István
"Absztrakt kompozíció"
480. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-610]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS