261. 19. századi és modern festmények > "Az eltévedt lovas", 1977

467. Bálint Endre (Budapest, 1914 - Budapest, 1986)

"Az eltévedt lovas", 1977

szitanyomat, papír

575*425 mm

j.j.l.: Bálint Endre 977; b.l.: Ady: Az eltévedt lovas