261. 19. századi és modern festmények > Kisvárosi részlet vonuló katonákkal, 1917

302. Magyar festő

Kisvárosi részlet vonuló katonákkal, 1917

olaj, karton

36*26,5 cm

j.j.l. és b.l.: olvashatatlan felirattal 1917