261. 19. századi és modern festmények > "Vitorláskikötő", 1982

354. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

"Vitorláskikötő", 1982

olaj, farost

50*60 cm

j.h.o.: SZV 82