261. 19. századi és modern festmények > Női portré, 1915

362. Körösfői - Kriesch Aladár (Buda, 1863 - Budapest, 1920)

Női portré, 1915

tempera, vászon

625*460 mm

j.j.f.: KKA 915 (ligatúrás), életműkatalógus szám: 758., Aukció: A Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnok LI. aukciója, Budapest, 1929. december (kat. 538.) és A Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnok LXXXI. aukciója, Budapest, 1937. március (kat. 322.) Reprodukálva: A Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának Árverési Közlönye XVIII. évf. 2. rendkívüli szám 1937. március (IX. ff. tábla) Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920) festő- és iparművész monográfiája és oeuvre katalógusa, szerk. Őriné Nagy Cecília, Gödöllői Városi Múzeum kiadása, 2016. 290. (kat. 758.)

sérült