261. 19. századi és modern festmények > "Szomszéd tanya", 1984

407. Zoltánfy István (Deszk, 1944 - Burgenland, 1988)

"Szomszéd tanya", 1984

olaj, farost

50*70 cm

j.j.l.: Zoltánfy 84