261. 19. századi és modern festmények > Muzsika, 1940-es évek eleje

373. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Muzsika, 1940-es évek eleje

tempera, karton

700*405 mm

j.b.l.: Gyenes Gitta, Feltehetően kiállítva: Gyenes Gitta festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, "Műterem", 1943. május 9-19. (kat. 6. A muzsikus, tempera) és OMIKE Kepzőművészeti Csoport Téli Kiállítás, Budapest, 1944. február 21-március 19. (kat. 55. Muzsika, tempera)