261. 19. századi és modern festmények > Budapesti látkép, 1915

570. Egry József (Újlak, 1883 - Badacsonytomaj, 1951)

Budapesti látkép, 1915

ceruza, papír

160*230 mm

j.j.l.: Egry József 1915