261. 19. századi és modern festmények > Hölgy pöttyös köntösben, 1932

346. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

Hölgy pöttyös köntösben, 1932

olaj, vászon

72*60 cm

j.b.f.: Basch E. 1932