261. 19. századi és modern festmények > Ülő nő, 1918 körül

565. Kádár Béla (Budapest, 1877 - Budapest, 1956)

Ülő nő, 1918 körül

szén, papír

330*210 mm

j.n., Kiállítva és reprodukálva: Ungarische Avantgarde 1909-1930. Milánó-München, Galleria del Levante, 1971. november - 1972. január, kat. sz. 27. és Kádár Béla (1877-1956) Budapest, Műgyűjtők Galériája-Toronto, Thebes Gallery INC., 1992, kat.sz. 73.